Truhlářství TKK

Obrazová galerie

Velká kuchyň

zobrazit galerii

 

Veliká kuchyň postavená do tvaru U je vyrobena z tmavého lamina, které bylo vybráno tak, aby jeho barva ladila s jídelnou, kterou majitelka postavila hned vedle boční prosklené skříňky. Ta atypicky uzavírá boční část kuchyně. Jedná se vlastně o takový malý skleník, do kterého jsme umístili led diody. Pracovní deska a navazující záda jsou ze stejného materiálu, který připomíná kovový povrch. Dvířka jsou z běleného dřeva. Horní prosklené jsou vyklápěcí, stejně jako některé boční. Rohy kvůli maximálnímu využití prostoru jsou otevírací se skládanými dveřmi.

Zde jsme bojovali s nizkým stropem, resp. s požadavkem, aby byly skříňky až ke stropu. Pomocí speciálního kování jsou horní skříňky dobře přístupné. Ve spodní části jsou většinou velkoprostorové zásuvky s maximálním otevřením a jemným plynulým dovřením. Svítící led pásky jsme použili i na osvětlení pracovní desky. To je ovládáno dvěma vypínači. Zdánlivě nehotová část vedle myčky byla připravena pro velkou, volně stojící nerezovou lednici. Kvalitní spotřebiče od jednoho výrobce budou myslím sloužit majitelům na Dobré Vodě stejně dlouho jako naše kuchyně.

První obrázek galerie působí jako by kuchyň byla do oblouku. To si jen iPhon vytvořil panorama a mě to přišlo zajímavé, tak jsem fotku použil. 

03.09.2014

Štítky: