Truhlářství TKK

Obrazová galerie

Kategorie: EURO okna

Veranda

zobrazit galerii

 

Byl jsem osloven mým kamarádem, zda bychom mu neopravili verandu na starém domě z třicátých let minulého století. Ikdyž to není úplně naše parketa, udělali jsme s manželkou návrh a dali se do díla. Celou přední část jsme vyjmuli a vsadili novou prosklenou stěnu ze smrkových europrofilů s bezpečnostním a izolačním dvojsklem. Ve vnitřní části nám vypomohla spřátelená  stavební firma, která provedla vyrovnání a zadláždění podesty a schodů protiskluzovou dlažbou. My jsme potom verandu zateplili, namontovali boční okénka a vnitřek obložili přírodními smrkovými palubkami. Vnější palubky jsou namořené k barvě rámů. Střecha byla opravená nedávno, tak zůstala, včetně původního svodu. Ptáte se co dělá v horní části ten kříž? Starý dům je jednou z far poblíž Českých Budějovic a kříž který navrhla manželka složit z barevných fazetovaných skel, je určitě ozdobou celé realizace.

24.10.2013

Štítky:

Rekonstrukce domu na Lannově tř.

zobrazit galerii

 

 

Jirsíkův národní dům na Lannově třídě v ČB jsme rekonstruovali postupně po jednotlivých patrech, dle finančních možností investora. Tvary oken se musely zachovat. Náročné byly velké výkladce z bezpečnostních skel, které díky své váze  muselo zasklívat šest řemeslníků. Atypická jsou i vysoká okna na schodišti. Dnes patří tento dům k nejlépe opraveným domům na hlavní pěší zóně. Myslím, že je to i naše zásluha. Při návrhu na barevné řešení fasády, tedy i oken vyhrál návrh Růženy Kratochvílové, takže současná nevtíravá, originální a elegantní barevnost je její zásluhou. Díky

21.02.2013

Štítky:

Vilka Roudné

zobrazit galerii

 

 

Do vilky v Roudném jsme vyráběli eurookna a dveře, příjemná zakázka. Později, protože byl investor spokojen, jsme vyráběli i kuchyně a obklad betonového schodiště.

21.02.2012

Štítky:

Byt na Pražském předměstí

zobrazit galerii

 

 

Při opravách bytu na Pražském předměstí byla do dvorní části stará okna nahrazena novými typu euro. Do ulice byla oblouková okna částečně opravena a vnější křídla byla vyrobena do starých rámu s izolačními dvojskly. Náročné dílo na měření a pasování.

21.02.2012

Štítky:

Široké okno s dřevěným sloupkem

zobrazit galerii

 

 

Oprava rodinného domu sestávala hlavně z výměny panelákových oken za nová typu euro. Zakrytí středního sloupku dřevem a vytvoření sestavy, si přál investor a udělal jistě dobře. Sestava vypadá originálně a příjemně teple.

21.02.2012

Štítky:

Atriový domek

zobrazit galerii

 

Atriový domek v Českých Budějovicích rekonstruovaný po povodni. Rozměry oken zůstaly zachovány, místo panelákových balkónovek , jsme vyrobili posuvné dveře. Sympatická je světlá barva oken a doplňků.

21.02.2012

Štítky:
Seznam všech štítků: dveře, EURO dveře, EURO okna, knihovna, kostel, kuchyně, lavice, moderní interiéry, okna, okna špaletová, postel, repliky dveří, repliky oken, restaurování, skříň, starožitný nábytek, stůl, umělecké předměty, věšáková stěna, vnitřní dveře